Výtvory

Dear deer

7. května 2013 v 20:31 | Barb
Ačkoli se snažím pořád dělat něco nového,nějak se k tomu pořádně nemůžu dopracovat. Tohle je asi od prosince loňského roku,mohli jsme si na tričko nebo tašku v sítotisku navrhnout cokoli jsme chtěli. Sítotisk jsme měli jen párkrát jakožto dílny,ale hodně mě bavil. Asi proto,že jsme tam měli mnohem větší volnost,naše dílny jsou spíš vedeny způsobem "narýsuj si šablony podle předlohy,vyber si ze dvou materiálů a ušij to,co všichni ostatní". Jinými slovy je to docela nuda.
Protože teď má každý správný hipster aspoň jednu věc s jelenem,nešlo nebýt ovce a neudělat si taky jednu podle svého gusta. Obrázek je dělaný v sítotisku,bohužel mého turbosuper bojfrenda napadl ten turbosuper nápis až když byl obrázek na sítu. Takže je to klasickýma barvičkama na textil.

Momentálně děláme v sítotisku nějaké zástěrky nebo něco. Protože jsou na obor,všichni na nich mají samozřejmě boty,jenom já ji musím mít s jezevčíkama :D Doufám,že ji do konce roku ještě stihnu dodělat,mrzelo by mě kdyby ne.
Pokud jste nikdy neslyšeli o Pomplamoose nebo alespoň o Nataly Dawn,je to velká chyba. Dřív předělávali popové písničky na poslouchatelné verze,teď mají dokonce svoje alba a turné :) A já miluju jejich klipy,vždycky mě dokážou potěšit,když mám blbej den. Osobně mě pobavil komentář u jedné z jejich písniček:
stop enjoying life!!! cant you just be sad and depressed like the rest of us???

Plenér 2012

15. září 2012 v 12:38 | Barbarella
Reportáž z plenéru:

V pondělí jsem šla do školy na půl deváté. Nejdřív jsme si odnesli barvy do sádrovny,která má vstup ze školního dvora. Potom jsme si napnuli šňůry,abysme měli na co věšet mokré batiky. Dělali jsme jak vázanou,tak voskovou batiku. První výsledky byly poněkud rozpačité,ale pak jsem se už do toho dostala. Kolem půl třetí jsme měli konzulatace s náší mistrovou ohledně toho,co jsme vytvořili za celý den.

Boty číslo dvě

5. července 2011 v 20:19 | Barb

Tyhle botky jsem dělala už asi před rokem, jsou klasickýma zažehlovacíma barvama na textil :) Jinak poslední dobou vcelku nic nekreslím... Odpočívám a nabírám energii na rok kreslení ve škole :D:)

Boty, botky, botičky, chci na vás víc kytičky...

29. května 2011 v 23:25 | Barb
Menší renovace starých žlutých špinavých tenisek :) Později přidám i fotky s tkaničkama :D Jsou fakt roztomilý :)
 
 

Reklama