Tablet

Majáles

25. dubna 2013 v 19:33 | Barb
Nevím,jak se to přihodilo,že jsem dostala možnost dělat plakát na náš Majáles. Hrozně mě to potěšilo,protože na Majáles chodím každý rok už od svých 11ti a vždycky jsem si chtěla zkusit dělat plakát na nějakou takovou akci :)

Skici... protože se mi to slovo líbí.

25. září 2012 v 20:10 | Barb
Ještě mi tu zbylo pár skic tabletem,které sice stojí za prd,ale něco člověk musí dělat pořád,že. Ani nemám sílu teď cokoli nového tvořit,protože jsem nachlazená a prostě nemůžu odjet domů. Ani vlastně nechci,loni jsem pořád zameškávala a nemám ráda,když mi utíká obor. Ale prostě nemám chuť nic tvořit. Dneska musím celý večer číst a zítra se zas budu učit angličtinu. Možná něco splácám za těch volných 3 a půl dní. I když teď člověk nikdy neví. Druhák je asi nějaké krizové období,protože začínám být úplně stejná kůže líná,jako byli loňští druháci. Doufám,že se to co nevidět přežene. Musím v sobě zase vyvolat nějakou vlnu ctižádosti :)

Další várka pohybovek tabletem

27. srpna 2012 v 9:00 | Barb
Tak jsem se řádně pustila do pohybovek na tabletu a docela mě to i chytlo :) Problém je v tom,že zatím netuším,co mi na to řekne oborová profesorka. Takže je možné,že stejně rychle,jako jsem začala,tak taky skončím.. :D Ale čert to vem,je to zas něco úplně nového a já ráda objevuju :)

Zvířátka

27. srpna 2012 v 1:08 | Barb
U babičky je toho vždycky tolik,že nevím,co dřív kreslit. Ano,je stupidní,když na venkově kreslím tabletem,ale chtěla jsem si ho prostě jenom užít,než budu muset začít zase dělat tužkou a barvami.

Pár skic tabletem

27. srpna 2012 v 0:50 | Barb
 
 

Reklama