Dear deer

7. května 2013 v 20:31 | Barb |  Výtvory
Ačkoli se snažím pořád dělat něco nového,nějak se k tomu pořádně nemůžu dopracovat. Tohle je asi od prosince loňského roku,mohli jsme si na tričko nebo tašku v sítotisku navrhnout cokoli jsme chtěli. Sítotisk jsme měli jen párkrát jakožto dílny,ale hodně mě bavil. Asi proto,že jsme tam měli mnohem větší volnost,naše dílny jsou spíš vedeny způsobem "narýsuj si šablony podle předlohy,vyber si ze dvou materiálů a ušij to,co všichni ostatní". Jinými slovy je to docela nuda.
Protože teď má každý správný hipster aspoň jednu věc s jelenem,nešlo nebýt ovce a neudělat si taky jednu podle svého gusta. Obrázek je dělaný v sítotisku,bohužel mého turbosuper bojfrenda napadl ten turbosuper nápis až když byl obrázek na sítu. Takže je to klasickýma barvičkama na textil.

Momentálně děláme v sítotisku nějaké zástěrky nebo něco. Protože jsou na obor,všichni na nich mají samozřejmě boty,jenom já ji musím mít s jezevčíkama :D Doufám,že ji do konce roku ještě stihnu dodělat,mrzelo by mě kdyby ne.
Pokud jste nikdy neslyšeli o Pomplamoose nebo alespoň o Nataly Dawn,je to velká chyba. Dřív předělávali popové písničky na poslouchatelné verze,teď mají dokonce svoje alba a turné :) A já miluju jejich klipy,vždycky mě dokážou potěšit,když mám blbej den. Osobně mě pobavil komentář u jedné z jejich písniček:
stop enjoying life!!! cant you just be sad and depressed like the rest of us???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama