Můj rádoby profil

24. dubna 2013 v 11:44 | Barb |  Slova
Narodila jsem se do tehdy tříčlenné rodinky jednoho teplého večera 1996,přesně 54 let od vypálení Lidic,což mi každý rok neváhá kalendář připomenout. Přesně v ten den a rok se jinak nic zajímavého nestalo,ale bylo to výročí mnoha nepříliš šťastných událostí. Pokud se podíváte na wikipedii,zjistíte že kromě dvou událostí je to samá bitva a masakr.

Žiju odmalička poměrně poklidný život,v pěti letech jsem dostala pejska - jezevčíka a ten mi dělá parťáka už krásných dvanáct let a doufám,že ještě dlouho bude. Ve svých šesti jsem šla samozřejmě do školy,ve které mě to příšerně nebavilo,protože byli všichni hrozně pomalí. Takže jsem šla v jedenácti na gympl,což se ukázalo jako dobrá volba pro to období. Začala jsem hrát ve studentském divadle při našem gymplu,ve dvanácti jsem jela na filmový tábor a od té doby jsem byla posedlá tímto druhem zábavy. Bohužel to nevydrželo tak dlouho,jak jsem chtěla a "kolektiv" se začal rozpadat. Mně se zase začala rozpadat vidina toho,že bych měla další čtyři roky strávit na gymplu. A tak jsem se ocitla na střední uměleckoprůmyslové. Sto kilometrů od domova v patnácti. Sama jsem si to pěkně zavařila. Ze začátku šlo všechno fajn,postupem času jsem byla čím dál otrávenější,obor mě nebavil,se spolužáky jsem si neměla co říct a učitelům se pořád něco nepozdávalo. Dá se říct,že teď to stojí za prd. Tak aspoň dělám to,co mě baví,což jsou spíš věci ve směru grafika a ilustrace. Neříkám,že to umím,ale ráda se v tomhle směru sama učím. Až na umprumce jsem totiž pochopila jednu věc - nikdo vás to nemůže naučit. Musíte to zkoušet a oni vás můžou pouze kritizovat. Tak aspoň zjitíte,co je dobré,a co za nic nestojí. Umprumka vás naučí pouze zkritizovat si vlastní tvorbu,ale vypracovat se musíte sami.

Nemám ráda spoustu věcí,o kterých se mi nechce psát,takže tohle vynechám.

K tomu,co mám ráda. Mám ráda kreslení,méně pak malování,vyznávám jen akvarel,protože jsem se s ničím jiným ještě nestihla naučit. Mám taky ráda kreslení na grafickém tabletu. Mezi podporované techniky u mě patří klasická tužka,teď už pomalu i uhel,perokresba,sem tam nějaké ty pastelky,pastely,akvarel,a když už to musí být,tak i temperky. Kromě kreslení miluju poslouchání hudby,sledování seriálů a filmů,jezení ve velké míře a spánek ve velké míře. Mám ráda lidi,kteří nejsou šťourové. Mám ráda,když vprostřed horkého letního dne začne pršet. Mám ráda jezevčíky. Mám ráda plesy,přestože neumím tančit. Mám ráda cesty domů vlakem. Mám ráda vůni léta. Mám ráda zrzavé vlasy. Mám ráda nakupování nových knížek. Mám ráda ranní kávu. A odpolední a večerní. Mám ráda,když začne být teplo a já můžu vyvenčit letní šaty.

Oblíbeného umělce nemám,tímhle jsem se nikdy moc nezabývala.
Oblíbené filmy:
Hair
Forrest Gump
Hello, Dolly!
Pulp Fiction
Mamma Mia!
Clockwork Orange
A Hard Days Night
Help!
Yellow Submarine
Breakfast At Tiffany's

Oblíbené kapely:
The Beatles
Rolling Stones
Pink Floyd
Jamiroquai
Jamie Cullum
J.A.R
Monkey Business
Jananas
Mika
Coldplay
The Heavy
The Drums
San Cisco
The Eels
Regina Spektor
Sting
Yann Tiersen
Mr Scruff
Parov Stelar
Morcheeba
Beach Boys
The Byrds
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 May May | Web | 11. července 2015 v 22:00 | Reagovat

Ty už asi na tenhle blog nechodíš, což je škoda a zároveň zvláštní, když jsi se přihlásila do soutěže..
Anyway, přišel jsem sem jen abych ti řekl že jseš krásná, no. Normálně bych ti s tím asi zahltil mail, ale žádnej tu neni. Možná zrovna z tohohle důvodu. Takže tak.

2 Barčuše Barčuše | Web | 13. července 2015 v 9:29 | Reagovat

Viděla jsi nedotknutelní? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama