Leden 2013

WoL vol 1

20. ledna 2013 v 12:20 | Barb |  Fotky
Začala jsem se zabývat věcí,která mi žere poměrně dost času,ale na druhou stranu to aspoň plní svůj účel. V podstatě jde o nafocení průběhu vlastních dnů,týdnů,měsíců... Každý den musíte použít minimálně 9 fotek. Ty první Weeky jsou docela na prd,protože jsem v pravidlech něco přehlédla a přidávala jsem i fotky na výšku,což se nesmí. Nuže,tady máte ten první:


Co bude dál?

13. ledna 2013 v 15:43 | Barb |  Slova
Protože už jsem dlouho nic s blogem nedělala,tak pořád přemýšlím,co na něm udělat zajímavého. Teď jsem se moc ke kreslení zrovna nedostala,protože je akorát pololetí,takže je to samá písemka. Ale snažím se... Dělám teď něco na tabletu,ale pořád se učím,proto to tak dlouho trvá,můžu maximálně přidat nějaké prvotní fáze. Ve škole teď taky skoro nic neděláme,kreslíme jenom obvyklé pohybovky. A v dílnách teď šijeme nějaké vzorníky,v modělářství jen rýsujeme,v modelování jsme teprve začali dělat platformy,v kresbě jsem teď dělala model,takže to taky nic. Jo,to byste nevěřili,jak je to těžký. Seděla jsem tam 2 a půl hodiny bez hnutí na příšerně tvrdé tlačící židli,i když jsem věděla,že všichni jen nahrubo črtají. No a ve výtvarné přípravě teď děláme poměrně zábavnou věc: Nějaká polská firma na dětské papučky chce ponás návrhy na potisk na materiál,protože je přijde draho,když si to nechávají tisknout jen na určitou část bot :D Takže takový výměnný obchod - my si připadáme jako že naše práce má nějaký smysl a je to zase nic nestojí :D No a mají to být teda nějaké motivy stylizovaných zvířátek. Je to tak nejzábavnější od začátku roku... kromě sítotisku,ten byl taky skvělej... no,to se ještě musím dát,mohli jsme si udělat cokoli na tričko/tašku v sítotisku. Tak já jdu poshánět,co bych sem mohla přidat :)

Klauzury prosinec 2012

6. ledna 2013 v 0:55 | Barb |  Kombinace
Přesně nevím, do jaké rubriky bych to zařadila, ale tady máte moje klauzury, které jsou konečně hotové. Je to pohodička, děláme klauzury před Vánocemi, takže se už během nich nemusíme ničím stresovat.


Moje kresba za 13 bodů :))

Obor včetně výrobku a portfolia... málem jsem to nestihla,ale nakonec jsem dostala 14 bodů,což je víc než jsem čekala.