Nakonec jsem na to nepřišla

14. října 2012 v 14:11 | Barb |  TT
"To je moje!" by se dalo říct asi o dost věcech... Například kreslení,to je moje! Jenže to zní,jako kdybych kreslila téměř nepřetržitě,ale někdy se k tomu nemůžu dokopat ani za zlatý prase. Samozřejmě,že to miluju,ale člověk musí mít od práce občas oddech. A občas hodně velkej (né,že by to byl můj případ -hvízdá si jako by nic-). Já jen že tak obecně co se týká práce,jsem spíš odstrašující případ,než abych mohla moralizovat.

Jezení,to je moje! Ano,to už by šlo. Ovšem já zase nejím všecko. Popravdě řečeno... jsem dost vybíravá a mám na spoustu věcí alergii. A když nemám,tak se to lidem aspoň snažím napovídat,aby do mě necpali rajčata a podobné zbraně hromadného ničení.

Spánek,to je moje! Ano,dokážu spát 15 hodin v kuse každý víkend,což mi sice ubírá kus života,ale je to labůžo. Jenže nedokážu většinou spát v noci. Nejlíp se mi spí přes den,hlavně ve škole,což se asi moc nepočítá.
Začínám být trochu zničená z toho,že nevím,co je moje,v čem jsem dobrá. Fňuk.

Mám vyloženě enormní množství věcí,ve kterých si libuju a tak nějak u všeho můžu říct,že "to je moje",ale vlastně u ničeho doopravdy. Jedno vím jistě- téma týdne,to není moje ani trochu. Poslední témata mi nesedla ani trochu,a když se má do toho člověk nutit... možná bych radši měla jít kreslit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Den Den | Web | 14. října 2012 v 14:44 | Reagovat

Tojono.. oddech a práce , to z nás dělá lidi:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama