Lithium

14. října 2012 v 11:00 | Barb |  Slova
Pokud vám nějaký seriál připadne stupidní,nikdy se na něj nezačněte koukat. Nikdy. I kdybyste se nudili sebevíc. Jakkoli mi připadal Glee pitomý,stalo se to,že už se dívám na druhou řadu. A víte co? Začínám se u toho i občas smát. A asi mě to začíná i nějak poznamenávat. Prostě tohle nikdy nedělejte a radši se koukněte na něco kvalitního než na to,co vám cpou pod nos. Já s tímto mám obecně problém,protože musím vědět,jak každý seriál skončí. Je to prokletí.

No a dnes je nedělička,takže se nic nemá dělat a přemýšlím,že se toho budu držet :) I když bych měla něco dělat do školy. Něco? Referáty,povinná četba,písemky,kreslení... Zmlkni,svědomí! Stejně se vše dělá nejlíp,když vás tlačí čas. Tedy,tak to dělám aspoň s nepříjemnými věcmi jako třeba s učením.

Ale všechnu práci na oboru mám ráda,vážně. Hodně často procházím ostatní blogy výtvarného zaměření a jenom žasnu,s jakou lehkostí lidi kreslí,což je zrovna něco,co mě neskutečně fascinuje,protože já ještě nejsem dost vykreslená. Ale pak si řeknu,že nejdůležitější je stejně obor. Věc,kterou se každým rokem začne zabývat pouze šest dalších lidí snad v celém Česku.

Znáte ten pocit,jako by se vám nad každým ramenem zjevil anděl a ďábel a našeptávali vám? Mně se to děje často. Ne,že bych měla vidiny nebo něco. Můj anděl je moje svědomí a můj ďábel je moje lenost a slabá vůle. Přála bych si se zlepšovat,ale člověk si tak nějak tyhle věci přeje zadarmo. Škoda že to nejde,vážně. Na život by měl jít zaplatit prémiový účet,který by vám tuto možnost povolil (no nehleďte tak na mě,hraju teď online strategie :D).

Čím dál víc si uvědomuju,že mládí je hrozně krátké,a že bych měla dělat tyhle věci,dokud mám na ně energii. No,na Nový rok si promluvím do duše :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama