"Volnější týden"

11. září 2012 v 15:37 | Barb |  Slova
Nuže,plenér započal.

Jelikož "obuvačice" musí mít vždycky něco extra,nejeli jsme na plenér,ale sedíme jak ti ocasi na školním dvoře a batikujeme. Ne,že by mi to vadilo. Na intru teď existuju sama a širokodaleko není vidět jediného umprumáka. Docela si v tom libuju,protože mi lezl na nervy ten náhlý chaos a zmatení prváčci. Tento týden je oproti tomu takový příjemný veget. Veškerá práce spočívá v postupu "vyšít-stáhnout-omotat-namočit do barvy-namočit do vody-vyždímat-rozložit" a vymyslet si vzor není nic tak pracného. Stejně každá batika vypadá úplně jinak. Jen se pomalu měním ve šmoulu,jak jsem dnes dělala s modrou :)

Zítra jdeme na Rochuz opékat špekáčky a kreslit,jinými slovy pokřtít prváky a zároveň taky mě,protože loni to nestihli. No,jsem z toho trochu nesvá,ale nějaké to vajíčko ve vlasech mi přece nemůže vadit :) Aspoň už to budu mít jednou pro vždy za sebou.

Dnes mám spoustu času,protože přítel dojede domů až v 8,takže můžu vesele kreslit. No,vesele... :D Moc se mi do toho nechce,ale co nadělám. Musím se zase do toho dostat,a pak už mě to bude bavit. Tak šupky dupky do práce,ať aspoň něco stihnu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama