Plenér 2012

15. září 2012 v 12:38 | Barbarella |  Výtvory
Reportáž z plenéru:

V pondělí jsem šla do školy na půl deváté. Nejdřív jsme si odnesli barvy do sádrovny,která má vstup ze školního dvora. Potom jsme si napnuli šňůry,abysme měli na co věšet mokré batiky. Dělali jsme jak vázanou,tak voskovou batiku. První výsledky byly poněkud rozpačité,ale pak jsem se už do toho dostala. Kolem půl třetí jsme měli konzulatace s náší mistrovou ohledně toho,co jsme vytvořili za celý den.detail

V úterý jsme měli taktéž až na půl devátou. Opět jsme batikovali na dvoře.


Ve středu se poněkud ochladilo,ale i přesto jsme ráno dál dělali na batice a odpoledne jsme šli kreslit do parku na Mír. Dělala jsem uhlem,ale nic moc pěkného z toho nevzešlo. Profesor mi řekl,že náznak listů vypadá jako cukrová vata :D To asi proto,že už jsem se těšila na dnešní pouť :)


Ve čtvrtek od rána pršelo,takže jsme se nejprve dívali na dokument a potom jsme museli kreslit aspoň z okna. Tentokrát už jsme museli tužkou. Odpoledne jsme se šli podívat do galerie na výstavu Limonádový Joe.


Poslední den nás vyhnali v půl deváté ráno do parku. Do té největší zimy,jakou si umíte představit. Měla jsem jen riflovou bundu,takže mi byla vážně příšerná zima,tím pádem ani moje kresba nestála za nic. Šla jsem do školy si obléknout aspoň něco pracovního,aby mi nebyla taková zima a po cestě jsem potkala učitele,kteří mi sdělili,že až dokončím kresbu,tak se můžu vrátit do školy,že budeme kreslit zase z okna.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Houp Houp | Web | 15. září 2012 v 13:23 | Reagovat

Vypadá to a zní to skvěle :) Muselo to být prostě super. Nám učitelka slíbila taky plenér, že by s náma chtěla někam jet kreslit do přírody, tak doufám, že to vyjde. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama