Jak běží čas

28. srpna 2012 v 21:00 | Barb |  Slova
Tak se nám to zase krátí a začneme znovu... Já jdu momentálně do druhé bé na uměleckou školu kdesi v Hradišti :) První půlrok tam byl docela mazec,oproti gymplu to byl nenadálý stres,kdy se po mně něco chtělo a já absolutně netušila co. Kromě toho taky bydlím po trati 90 km od školy,takže jsem ubytovaná na intru,kde sdílím doupě se dvěma holkama. Ta první bydlí jen 15 km ode mě,takže spolu trajdáme dvakrát týdně přes půl Moravy. A ta druhá bydlí zas úplně někde jinde :D

Kdybych měla shrnout celý minulý školní rok,jaké to bylo a tak... absolutně bych nevěděla. Ze začátku jsem byla hodně nemocná,bylo to na dvě věci. Prvně jsem myslela,že absolutně nebudu mít co dělat,protože jsme první dny končili hodně brzo a já si říkala "no nazdar,vždyť tu nic není",což jsem si řekla jakožto správná holka z velkýho města. První týdny mi bylo naprosto zoufale,protože jak jsem brzy zjistila,obvykle se nechodilo domů tak brzo. Ve skutečnosti jsem se na intr vracela skoro pořád okolo páté hodiny večerní a jak jsem taky zjistila,ani s učením to nebylo zas tak lehké. Doufala jsem,že ostatní předměty jako fyzika nebo matematika,které máme jen chvilku,budou jen taková formalita,ale nakonec nebyly a kromě toho nám ještě naložili hromadu oborových věcí a já jsem cítila,že bych nejradši přiznala,že odejít z gymplu nebyl nejlepší nápad.

Podstatné ovšem je,že jsem to nevzdala :D Po prvních klauzurách už jsem se do toho začala trochu dostávat,začala jsem líp zvládat ten stres a podobně. A taky se mi docela zamlouvá,že jsem se po roce na intru docela osamostatnila. A momentálně už se docela těším na nové prváky,co budou zač :) Jsme totiž na oboru ve třídě s prvákama,tak doufám,že budou v rámci možností normální a ne žádní potřeštěnci. Já totiž vyloženě nemůžu vystát lidi,co se dostanou na uměleckou školu a hned jsou z nich největší umělci a chovají se strašně umělecky nebo si to aspoň myslí :D Ale těším se na ty malinké,škoda že našemu oboru letos zrušili plenér,takže se asi tolik nepoznáme. Aspoň budeme mít místo toho ve škole workshopy a nebudu si muset zase na týden zvykat na nové bydlení a nové spolubydlící. Tak já už končím s kecáním a jdu zase na něčem dělat :) Adiós mis amigos :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama