Free as a bird

29. srpna 2012 v 23:56 | Barb |  Slova
Jelikož jsem toho dneska opět moc nestihla nakreslit,protože mi ráno přijel kamarád,a pak jsem byla s tím mým :) Tak se dám aspoň do psaní,abych se trošku naladila na tu blogovací náladu. Koukáte někdy na http://lookbook.nu/ ? Já teda v jednom kuse,není den,kdy bych se tam nepodívala a pokaždé jsem uchvácena. Asi před třemi měsíci jsem si založila svůj,protože jsem doufala,že si do té doby pořídím nějaký slušný foťák,kterým bych mohla fotit svoje looky. Můj starý kompakt už totiž není to,co býval. Každopádně se tak nestalo a docela mě to mrzí,protože móda je něco,co mě neskonale baví a asi nikdy nepřestane. No,snad se někdy najde čas a já si konečně vyberu foťák podle svých představ.

Jinak zítra do našeho městečka přijedou Monkey Business,z čehož jsem úplně bez sebe,protože jsem netušila,že se něco takového může vůbec přihodit :D

Dneska jsem byla trochu kreslit venku,ale byla jsem s mým přítelem a já nedokážu kreslit,když vím,že mi někdo hledí pod ruku,takže to nestálo za nic. Ale zítra bych se do něčeho mohla pustit,protože mám čas do čtyř. Jsem na sebe docela naštvaná,že jsem toho tyhle prázdniny moc nestihla i přesto,že jsem si řekla,že máknu,abych se pořádně zlepšila. Sice jsem se relativně dost zlepšila co se týče tabletu,ale na tužku jsem skoro ani nesáhla,takže ty výkony asi nebudou zase o moc lepší. To mě na mně štve nejvíc. Že mám hroznou touhu se zlepšovat,ale nemám čas a vůli to uskutečnit.

Tento rok to bude šílené,v kresbě budeme dělat portrét podle živého modelu a v červnu podle živého modelu do půli těla. Poslední dobou vážně pochybuji,že to zvládnu. Budu asi muset hodně trénovat,což nevím jak zvládnu. Týdně budu mít 34 hodin,do toho ještě ve čtvrtky taneční,dramaťák a asi ještě španělštinu. Vážně nevím,kdy se třeba budu učit.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama