Září 2011

Nějaké ty pohybovky

28. září 2011 v 11:21 | Barb |  Tužka
Rozhodla jsem se,že sem teda hodím nějaké pohybovky. Není to sice žádná sláva,ale musím toho dělat týdně hromady a prakticky ani nic jiného nekreslím.Těžký život studenta :)

15. září 2011 v 13:22 | Barb |  Slova
Blog.cz mě začíná vážně rozčilovat. Člověk si chce zmenšit fotku a ono to po něm chce rozměry a ještě navíc se ten druhý rozměr neupraví podle prvního,to je k vzteku :/ Takže mám teď všechny fotky obrovské,něco s tím zřejmě budu muset udělat,protože se strašně dlouho načítají. Jinak už mám doplenérováno.

Už jsem říkala,co jsem vlastně za obor? No,jsem na botičkách,představte si tu nádheru,dělat botičky a kabelky a pásky a všelijaký serepetičky,co patří pod "módní doplňky". To je prostě ráj :) Jenomže problém je v tom,že nějaké boty budeme dělat nejdřív na konci druháku (pokud nebudeme dostatečně dobří,abysme začali dřív..) a to je hrozně pozdě :( Do té doby budeme dělat jenom pásky atd.

Na škole je to fajn,akorát mě trochu deprimuje,že bydlím 70 km od Hradiště,takže musím být na intru a nemám tam zatím ani net. Příští týden si tam aspoň beru noťas,abych se mohla koukat na filmy a tak. Je tam hrozná nuda,prakticky se tam nic neděje,obyčejný den probíhá zhruba takhle:

6.45 - budíček
7.00 - snídaně
7.20 - jdeme do školy
7.45 - příchod do školy včetně zakoupení svačiny
8.00 - začínáme
12.10 - oběd (55 minut pauza)
16.20 - končíme
16.50 - příchod na intr včetně zakoupení potravin
16.55 - sprcha
17.05 - začíná nuda; občas zajdeme na pc vedle
18.00 - večeře
18.15 - večerní kreslení x toulky Hradištěm
20.30 - případný příchod na intr
21.45 - večerka

Je to hrozně nudný život,na intru. Přemýšlím,že bych jezdila až v pondělí ráno. Sice budu muset vstávat,ale aspoň neumřu v neděli večer nudou. Kromě toho tam člověk ani nemá žádné soukromí,když jsme 3 v jednom pokoji. Je to fakt děs,jídlo stojí všude za houby,takže se docpávám nějakýma polívkama a vlastně kdečím. Doufám,že od druháku už si seženu privát.

Ale abyste si nemysleli,že je to tam tak hrozný... tak fakt není,jenom já jsem zvyklá na něco jiného a vlastně taky většinou všechno kritizuju :D No nic,musím jít kreslit :)

Pár skic z plenéru

13. září 2011 v 13:45 | Barb |  Tužka
Přidávám pár skic z plenéru. Není to všechno,možná jich sem pár přidám ještě později... Technika je u všech tužka,formát je A4,ale čas u konkrétních skic si nepamatuju,většinou asi kolem půl až třičtvrtě hodiny.

I'm back!

13. září 2011 v 13:28 | Barb |  Tužka
Tady je pár kresbiček ještě z června.

Hlava dítěte
technika: tužka
čas: hodina a půl
formát: cca A3


Zátiší
technika: uhel
čas: 2 hodiny
formát: A3

Boty
technika: tužka
čas: hodina a půl
formát: A3